W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy uczestniczyła w obchodach X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Odbyły się one 2 października 2020 roku i przystąpiło do nich 98 uczniów klas czwartej, piątej i szóstej. Konkursowa forma egzaminu bardzo spodobała się uczestnikom. Uczniowie losowali zadania i zapisywali odpowiedzi w wyznaczonym czasie. Egzamin składał się z trzech, coraz trudniejszych etapów. Tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia uzyskało 10 uczniów, którzy bezbłędnie rozwiązali zadania na każdym etapie. Pozostali uczniowie zmagali się z łamigłówkami matematycznymi lub tworzyli rymowanki, ułatwiające zapamiętanie działań z tabliczki mnożenia. Za udział w egzaminie i zwycięstwo uczniowie otrzymali drobne nagrody.