IX Festiwal Bajki 2021

Jak co roku patronat medialny nad festiwalem objęło Radio Fara. Tegorocznymi sponsorami nagród są: Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun, Poseł Marek Rząsa, Radna Miejska Małgorzata Gazdowicz, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Przemyślu Spółka z o.o., Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu oraz Teatr SAN.

W ramach współpracy z Galerią Sanowa w Przemyślu będzie można oglądać nadesłane prace dzieci na pokonkursowej wystawie w hallu galerii od 20 marca 2021 roku.

Prezentujemy wyniki konkursu plastycznego dla przedszkoli „Dbam o zdrowie z Czerwonym Kapturkiem i innymi postaciami bajkowymi”:

1 MIEJSCE EWA SŁOWAKIEWICZ – P3

1 MIEJSCE LUIZA PELC – PUBLICZNE PRZEDSZKOLE ZGROMADZENIA SIÓSTR FELICJANEK

1 MIEJSCE KACPER PELC – P7

1 MIEJSCE MARCEL OLESIUK – PROMYCZEK

2 MIEJSCE JAGODA DROZD – KRAINA MARZEŃ BUSZKOWICZKI

2 MIEJSCE MAKSYMILIAN SMOKOWSKI – P7

2 MIEJSCE NELA BOROWSKA – MONTESSORI

2 MIEJSCE MAKSYMILIAN BARCZAK – KRAINA ODKRYWCÓW

3 MIEJSCE JULIA KAWA – P2

3 MIEJSCE ZOSIA KURASZ – MONTESSORI

3 MIEJSCE ALICJA PRZYBYŁOWICZ – KRAINA ODKRYWCÓW

3 MIEJSCE DOMINIKA TELEWA – P16

4 MIEJSCE HANA CHRYNIK – MAŁE BETLEJEM

4 MIEJSCE ZUZANNA HUS – P13

4 MIEJSCE WIKTORIA RYZNAR – P2O

4 MIEJSCE JAKUB KRÓL – P12

WYRÓŻNIENIE:

KALINA AMAROWICZ – FELICJANKI

ANTONINA CICIŃSKA – FELICJANKI

HANNA KRAJEWSKA – P3

JOANNA DZIDO – P7

ZUZANNA BRODA – P7

WYCZAWSKA NIKOLA – PROMYCZEK

ALICJA NOWAK – P 12

LENA FEDACZYŃSKA – P11

ADELA DEFOE – P11

KACPER MIŚKO – P11

ALEKSANDRA KIERSZTYN – P11

KORNELIA CHUDZIK – SŁONECZNA KRAINA

PAULINA ARTOWICZ – SŁONECZNA KRAINA

EMILIA KRAJEWSKA – SŁONECZNA KRAINA

MAJA LIPIEC – KRAINA ODKRYWCÓW

MARCELA DOBOSZ – KRAINA ODKRYWCÓW

JAN ROZOWSKI – KRAINA ODKRYWCÓW

ANTONI WINIARCZYK – P16

SZLARP ANNA – P16

WINCENTY CHRZANOWSKI – P16

ANTONI KOPAŃSKI – P16

NIKODEM POTOCZNY – MARKUC – P16

MAGDALENA DRYNIAK – MAŁE BETLEJEM

KAMIL HEJNOSZ – MAŁE BETLEJEM

ALEKSANDRA RODZEŃ – MAŁE BETLEJEM

KAMIL PROCHASKA – MAŁE BETLEJEM

KAROL OSIŃSKI – MAŁE BETLEJEM

JOANNA KOWALCZYK – MAŁE BETLEJEM

WIKTORIA SKOWRON – P13

RITA LISOWIEC – P13

ZOFIA BAL – P13

ANTONINA KACZOR – P13

MARCIN SANIEC – P13

OLIWIA DUDEK – P13

MAJA GARGAŁA – P13

RAFAŁ PIEJKO – P 2

STANISŁAW PELC – P 2

AMELIA KUŹMA – P 2

Wszystkim serdecznie gratulujemy.