7 października klasa 3B wraz z wychowawczynią p. Karoliną Grzegorzak wybrała się na wycieczkę do rezerwatu przyrody „Przełom Hołubli” na terenie Parku Krajobrazowego Pogórza Przemyskiego. Uczniowie spacerując ścieżką przyrodniczo-edukacyjną ,,Dolina Hołubli”  wzięli udział w grze terenowej: szukali oraz odczytywali listy, które zawierały różne zagadki, polecenia lub zadania. Po pełnym wrażeń spacerze dzieci odpoczywały przy ognisku piekąc kiełbaski. Nie zabrakło również zabaw integracyjnych na terenie rezerwatu. Wszyscy w doskonałych nastrojach wrócili do Przemyśla.
Serdecznie dziękujemy Pani leśnik Martynie Śliwińskiej-Siuśta oraz Panu Krzysztofowi Porczakowi – Komendantowi Straży Leśnej za niezapomniane chwile.