W dniu 19.03.2021 r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom szkolnego konkursu plastycznego ,,Bezpieczeństwo i zagrożenia w sieci”. Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, którego patronatem jest Saferinternet. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy na temat zagrożeń w Internecie oraz promocja dobrego wykorzystania jego zasobów. Wzięli w nim udział uczniowie klas I- IV. Spośród 60 prac, jury w składzie P. Jolanta Kozłowska (nauczyciel plastyki) i P. Sabina Szkarpecka (organizator konkursu i nauczyciel informatyki) wyłoniono zwycięskie prace plastyczne. Laureatami konkursu zostali:

• klasy 1- 3: I miejsce Julita Kotlarczyk kl. 3b, II miejsce Fabian Stadnik kl. 1a, III miejsce Patrycja Karaś kl. 3a,
  • klasy 4: I miejsce Łukasz Zacharko kl. 4a, II miejsce Martyna Pawłowska kl. 4b, III miejsce Michał Gołąb kl. 4a.

Wyróżnienia otrzymały uczennice Maria Kędzierska i Zofia Mielnikiewicz z kl. 4b.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!