Z okazji Święta Książki grupa świetlicowa zaprosiła byłą nauczycielkę, panią Zuzię, do przeczytania dzieciom swojej ulubionej bajki. Pani z przyjemnością przyjęła zaproszenie. Dziś dzieci usłyszały historię pewnej księżniczki, która bardzo chciała bawić się z innymi dziećmi. Same również miały okazję do pochwalenia się umiejętnościami pięknego czytania oraz opowiadały o ulubionych zabawach. Następnie wspólnie pobawiły się w proponowane gry zespołowe. Zajęcia upłynęły w miłej atmosferze. Żal nam było żegnać się z miłym gościem. Na pamiątkę dzieci podarowały pani własnoręcznie namalowane obrazki.

baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..