STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W PRZEMYŚLU w naszej szkole zostało powołane w dniu 1 maja 2014

1.      Dla kogo działamy? Dla dzieci, szkoły i rodziców.

2.      Po co działamy?  Chcemy, aby dzieci miały większe możliwości realizacji swoich pasji oraz używały w tym celu lepszego sprzętu, niż ten, który gwarantuje darmowa nauka.

3.      Co konkretnie robimy? Kupiliśmy dla uczniów sp1 tablice multimedialne, ławeczki, krzesełka, nagłośnienie, pufy, gry edukacyjne – to z tych najważniejszych zakupów, bo kolorowym papierem i kredkami wstyd się chwalić, choć też kupiliśmy. Zorganizowaliśmy Przegląd talentów w Galerii Sanowa, prowadzimy Festiwal Bajki i towarzyszący konkurs, a także wspieramy szkołę w organizacji wszystkich innych konkursów: czytelniczego, matematycznego, przyrodniczego i wiele innych – gdyby nie ta współpraca, nie byłoby nagród lub byłyby mniejsze. Szukamy sponsorów i darczyńców, kontaktów, uczymy się nowych rzeczy, które później przydają się w pracy stowarzyszenia. Szukamy wciąż nowych sposobów na LEPSZE DZISIAJ dla dzieci i szkoły jako placówki. Nauczyliśmy się poprawnie składać wnioski do Budżetu Obywatelskiego, potrzebujemy Waszego wsparcia, przy głosowaniu. I wszystko to robimy w ramach wolontariatu na rzecz stowarzyszenia.

4.      Przyjdź do nas! Pomóż zmieniać nasze otoczenie i życie na lepsze!

5.     Zapraszamy wszystkich chętnych do przystąpienia i wspierania działań stowarzyszenia – składka miesięczna to jedynie 5 zł.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przystąpienia i wspierania działań stowarzyszenia: nr rachunku :

Bank Spółdzielczy w Jarosławiu

97 9096 0004 2015 0085 0777 0001

Skład Zarządu

Aneta Karszyń – prezes zarządu

Małgorzata Pawłowska – zastępca prezesa
Katarzyna Adamczyk-Blicharska – skarbnik
Joanna Łuniewska-Szydło – sekretarz

Barbara Wojcieszko – członek zarządu
Maciej Kozłowski – członek zarządu

Komisja Rewizyjna:

Piotr Kozłowski – przewodniczący