STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W PRZEMYŚLU w naszej szkole zostało powołane w dniu 1 maja 2014   

1.      Dla kogo działamy? Dla dzieci, szkoły i rodziców.

2.      Po co działamy?  Chcemy, aby dzieci miały większe możliwości realizacji swoich pasji oraz używały w tym celu lepszego sprzętu, niż ten, który gwarantuje darmowa nauka.

3.      Co konkretnie robimy? Kupiliśmy dla uczniów sp1 tablice multimedialne, ławeczki, krzesełka, nagłośnienie, pufy, gry edukacyjne – to z tych najważniejszych zakupów, bo kolorowym papierem i kredkami wstyd się chwalić, choć też kupiliśmy. Zorganizowaliśmy Przegląd talentów w Galerii Sanowa, prowadzimy Festiwal Bajki i towarzyszący konkurs, a także wspieramy szkołę w organizacji wszystkich innych konkursów: czytelniczego, matematycznego, przyrodniczego i wiele innych – gdyby nie ta współpraca, nie byłoby nagród lub byłyby mniejsze. Szukamy sponsorów i darczyńców, kontaktów, uczymy się nowych rzeczy, które później przydają się w pracy stowarzyszenia. Szukamy wciąż nowych sposobów na LEPSZE DZISIAJ dla dzieci i szkoły jako placówki. Nauczyliśmy się poprawnie składać wnioski do Budżetu Obywatelskiego, potrzebujemy Waszego wsparcia, przy głosowaniu. I wszystko to robimy w ramach wolontariatu na rzecz stowarzyszenia.

4.      Przyjdź do nas! Pomóż zmieniać nasze otoczenie i życie na lepsze!

5.     Zapraszamy wszystkich chętnych do przystąpienia i wspierania działań stowarzyszenia – składka miesięczna to jedynie 5 zł.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przystąpienia i wspierania działań stowarzyszenia: nr rachunku : 88 8642 1155 2015 1509 5428 0001


Skład Zarządu

Monika Lach – prezes zarządu

Małgorzata Pawłowska – zastępca
Grażyna Pawłucka– skarbnik
Joanna Łuniewska-Szydło – sekretarz
Maciej Kozłowski – członek zarządu
Aneta Karszyń – członek zarządu


Komisja Rewizyjna:

Beata Bulanda 
Magdalena Jędrychowska 
Piotr Kozłowski 


STATUT_STOWARZYSZENIA_SP-1Pobierz


Dokumenty – 2019