Akcja ,,Paczka dla wychowanków domu dziecka”

W grudniu 2020 roku uczniowie naszej szkoły wspólnie z rodzicami przyłączyli się do akcji ,,Paczka dla wychowanków domu dziecka”, zorganizowanej przez Panią Sabinę Szkarpecką i Panią Dominikę Porczak. Dzięki zebranym datkom udało się przygotować spersonalizowane i wymarzone upominki dla jedenaściorga dzieci z Naszej Chaty, znajdującej się przy ul. Rosłońskiego 36. W podarunkach znalazły się słodycze, zabawki, biżuteria, kosmetyki, odzież, artykuły papiernicze, akcesoria i drobny sprzęt RTV, wybrane przez podopiecznych Naszej Chaty. Oprócz tego przekazano sześć dużych paczek pełnych ubrań, obuwia, zabawek i książek. Prezenty dotarły do domu dziecka 23.12.2020 r. i sprawiły wszystkim obdarowanym ogromną radość. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w to przedsięwzięcie!