Zwracamy się z prośbą do Rodziców, którzy jeszcze nie zapisali swoich 7-letnich dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021 o niezwłoczne dokonanie zapisu i przesłanie WNIOSKU (można wykonać skan lub zdjęcie) na adres e-mail szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wrzucić do skrzynki pocztowej szkoły znajdującej się na ogrodzeniu od strony budynku głównego. Dozwolone jest również wysłanie wniosku drogą pocztową na adres Szkoły.

Z poważaniem Maciej Kozłowski Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu.

 

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re