Drugiego września 2019 w Szkole Podstawowej nr1 w Przemyślu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. W tym dniu miało również miejsce ślubowanie i pasowanie na ucznia naszych pierwszoklasistów. Najmłodsze dzieci zostały przyjęte w poczet uczniów szkoły i stały się pełnoprawnymi uczniami. Pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pan Dyrektor dokonał symbolicznego pasowania na ucznia. “Pasuję Cię na ucznia” – mówił Pan Dyrektor, dotykając kredką – jak czarodziejską różdżką ramion swoich podopiecznych. Był to niezwykły moment dla uczniów i ich rodziców. Na zakończenie uczniowie otrzymali małe upominki i wspólnie pozowali do pamiątkowych zdjęć.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re