Przełom października i listopada to okres różnego rodzaju świąt, często związanych ze zmarłymi i o tych świętach zgłębiali wiedzę uczniowie klasy pierwszej uczestnicząc w cyklu zajęć : „Poznaję kulturę różnych regionów Świata”. Wszyscy przebrani za ulubionych bohaterów bajek świętowali urodziny Karolinki – były życzenia, słodkości oraz wesołe pląsy przy muzyce. Kolejnym tematem było poznanie najpopularniejszych zabaw halloweenowych w języku angielskim, które dostarczyły dzieciom wiele radości. Była to wyjątkowa lekcja języka angielskiego przeprowadzona przez Panią Ewę Szancer-Białopotocką z pracowni językowej Pathway w Przemyślu. Na zakończenie uczniowie wykonali wesołe dynie według własnego pomysłu. Zabawa to świetna okazja, by zintegrować całą klasę. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu pięknych strojów i zgromadzeniu pomocy do zajęć.