Po raz pierwszy uczniowie klasy Ia w dniu 13 kwietnia 2022 roku wzięli udział w konkursie wielkanocnym z języka angielskiego ” I love Easter” zorganizowanym przez panią Irenę Pencak. Towarzyszyły mu ogromne emocje związane z rozwiązywaniem testu, oczekiwaniem na wyniki i ich ogłoszeniem. I miejsce zdobył Kornel Kijanka, II miejsce uzyskała Marcelina Wajda, a III miejscem bardzo cieszy się Karol Klimko.

W dniu 11 kwietnia 2022 roku chętni uczniowie z klasy 2a z wielkim zaangażowaniem przystąpili do wielkanocnego konkursu z języka angielskiego zorganizowanego przez p. Irenę Pencak pod tytułem „Happy Easter”. Uczniowie zmagali się z krzyżówką w języku angielskim i znaczeniem świątecznego słownictwa. Najwięcej punktów uzyskał Piotr Fortuna zdobywając 1 miejsce. Amelia Gąsior zajęła miejsce 2, a Liliana Miciak miejsce 3. Życzymy uczniom radości z wielu następnych sukcesów.