W pierwszych dniach czerwca odbył się w naszej szkole konkurs na NAJLEPSZEGO MATEMATYKA. Uczniowie każdego rocznika mogli zmierzyć się ze swoimi kolegami i koleżankami. Do rywalizacji przystapiło ponad 30 uczniów, z których jury wyłoniło zwyciezców, tych którzy otrzymali najwyższą liczbę punktów . I tak tytuł:NAJLEPSZEGO MATEMATYKA KLAS CZWARTYCH otrzymał BARTOSZ PORCZAK, NAJLEPSZEGO MATEMATYKA KLAS PIĄTYCH otrzymał SEBASTIAN HADEL, NAJLEPSZEGO MATEMATYKA KLAS SIÓDMYCH otrzymał DOMINIK MIKOŚ, NAJLEPSZEGO MATEMATYKA KLAS ÓSMYCH otrzymał MICHAŁ HRYCEK. Wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy, by w przyszłym roku nadal utrzymali swoje tytuły. Również w tym czasie miał miejsce konkurs dla klas VII oraz VIII na budowlę stworzoną z brył przestrzennych. Wsród prac z klas VIII zwyciężyły prace Zofii Sudzińskiej “Pałac Kultury i Nauki ” oraz Filipa Kunerta “Drzewo”. Natomiast wsród prac uczniów z klas VIII wyróżniała się praca Konrada Giermy “Rakieta” oraz Jakuba Stawarza “Big Ben”. Wszystkim serdecznie gratulujemy pomysłów oraz wytrwałości w tworzeniu.