W maju 2018r. szkolny organizator konkursu p. I. Pencak przeprowadziła konkurs ogólnopolski z języka angielskiego dla klas IV-VII. Albus 2018, w którym uczestnicy zmagali się z rozwiązaniem testu przesłanego przez CES w Warszawie. W wyżej wymienionym konkursie dyplomy laureatów 5 miejsca zdobyli Roksana Wójcik i Zofia Pusz z klasy IVb i Patryk Orłów z kl. IVa. Ponadto Dominik Antochów z kl. IVa uzyskał dyplom laureata 6 miejsca, a Maja Muszyńska cieszy się dyplomem wyróżnienia za 11 miejsce w konkursie. Z klas siódmych Jakub Bandosz kl. VIIa otrzymał dyplom laureata 9 miejsca. Również Artur Dobosz z kl. VIIa i Dawid Dobosz z kl. VIIb zdobyli dyplomy wyróżnienia za zajęcie 13 miejsca. 
Składamy szczere gratulacje zwycięzcom i uczestnikom za ich zaangażowanie i zabawę z językiem angielskim i życzymy im kolejnych sukcesów.