W Hali Sportowej 6 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Do turnieju przystąpiło 8 drużyn. Nasz team dawał sobie świetnie radę grając z dużymi szkołami. Wyniki w grupie mówią same za siebie remis 0:0 z SP16,  1:1 z SP 6 oraz 1:1 w meczu z SP 11 w, którym sędzia główny meczu nie uznał prawidłowo strzelonej bramki przez co nasz zespół nie zagrał w finale.  Ostatecznie nasz zespół wygrał mecz o piąte miejsce z SP 4 dopiero w rzutach karnych,  ponieważ mecz zakończył się wynikiem 0:0. Pierwsze miejsce zajęła szkoła SP16. Warto wspomnieć, iż dwóch naszych zawodników otrzymało wyróżnienia indywidualne, a byli to Maks Smotrycki oraz Karol Gierczak. Opiekun zespołu Pan Grzegorz Gierczak wierzy, że nasz zespół jeszcze przyniesie dużo radości naszej Szkole wygrywając w następnych turniejach, dziękuje chłopakom za ofiarną grę i walkę od pierwszego do ostatniego gwizdka.