Szóstego listopada  uczniowie klasy 4A i 4B wybrali się wraz ze swoimi wychowawcami na wycieczkę do Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego Hotelu Arłamów. Ośrodek położony w Bieszczadach, a dokładnie na terenie założonego w 1992 Parku Krajobrazowego Gór Słonnych,  zachwyca swą architekturą  i umiejscowieniem.  
         Uczniowie naszej Jedynki w programie mieli dużo atrakcji , dzięki pięknej pogodzie skorzystali ze wszystkich,  które zostały zaplanowane. Jednym z punktów wycieczki było obejrzenie meczu piłki nożnej grup  młodzieżowych pomiędzy  Hertą Berlin  a Legią  Warszawa, wynik 2:1 dla Młodych Legionistów. Na meczu tym zrobiliśmy sobie zdjęcie z wielką postacią  Polskiej Piłki  Panem Jackiem  Zielińskim, reprezentantem Polski, uczestnikiem  Mundialu w 2002r, w barwach Legii Warszawa trzykrotny Mistrz Polski i trzykrotny zdobywca Pucharu Polski. Fajnie i miło było spotkać taką legendę. Skorzystaliśmy również z wód termalnych i atrakcji wodnych na basenach. Dodatkową frajdą był czas spędzony na ściance spinaczkowej, na której rekord wysokości pobił uczeń klasy 4B Karol Gierczak- widoczne na poniższych zdjęciach. Nie zabrakło również meczu w piłkę nożną na hali sportowej pomiędzy chłopcami 4A i 4B, natomiast dziewczynki rozgrywały swoje  mecze na 4 boiskach w babingtona. Na koniec klasy udały się na pyszny obiadek z deserem. Wychowawca klasy 4A  Pani Elżbieta Pietrusiak oraz wychowawca klasy 4B Pan Grzegorz Gierczak dziękują Państwu Barbarze i Witoldowi  Antochów za miłe przyjęcie i zorganizowanie  super atrakcji  dla naszych uczniów  w tym pięknym ośrodku. Podziękowania również dla opiekuna wycieczki Pani Elżbiety Dembickiej .