Dziś odbyła się pierwsza z kilku zaplanowanych lekcji koleżeńskich: koledzy i koleżanki przybliżają historię Przemyśla swoim rówieśnikom. Pierwszą prezentację przygotowały: Natalia Celarek i Julia Smotrycka z klasy 6a. Wskazówek udzielała odpowiedzialna za pracę szkolnego samorządu pani Monika Lach. Uczennice opracowały temat dotyczący przedwojennego Przemyśla i wspomniały o roli jaką odegrali mieszkańcy pochodzenia żydowskiego w społeczeństwie lokalnym. Uczniowie biorący udział w lekcji wykazali się dużą aktywnością i zainteresowaniem. Uczennice i pani bibliotekarka odpowiadały na zadawane pytania. Lekcja bardzo się wszystkim podobała. Już w przyszłym tygodniu odwiedzimy kolejne klasy. Czekajcie na nas.