„Najsilniejszymi są nie zawsze Ci, którzy zwyciężają, lecz Ci, którzy nie poddają się niepowodzeniom” – takie motto przyświecało nietypowej godzinie wychowawczej w klasie VIa. Uczniowie mieli za zadanie przez tydzień przygotować się do klasowego konkursu „Mam talent”.  I nie zawiedli! Prześcigali się w pomysłach, by w oryginalny sposób przedstawić swoje pasje, zainteresowania i talenty. Były więc występy taneczne, wypieki cukiernicze, które umiliły prezentacje, projekty plastyczne, sukcesy sportowe (medale, puchary i pamiątkowe, cenne dyplomy), poetyckie (swoje wiersze zaprezentowała Dominika Dąbek). Ku radości zebranych, konkurs zakończyli godni następcy Marcina Dańca, którzy opowiadali dowcipy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez wychowawczynię Renatę Godos. Honorowa nagroda przypadła niezwykle skromnemu, ale ciągle walczącemu z chorobą – Tomkowi Krzysztofowi.