11 września uczniowie klas pierwszych i drugich wybrali się do Przemyskiej Biblioteki Publicznej na spotkanie z policjantkami, p. Małgorzatą Czechowską i Magdaleną Stecurą. Dzieci miały okazję porozmawiać o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły i poza nią. Policjantki omówiły zasady poruszania się po chodniku i ulicy, uczuliły także uczniów, aby zawsze pamiętali o zapinaniu pasów podczas podróży samochodem i nosili odblaski. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały dużo pytań. Drugą część spotkania umilił występ grupy Bazyl Art. Dzieci poprzez zabawę utrwaliły omawiane wcześniej zasady bezpieczeństwa oraz otrzymały odblaski.

dzieciaki