W styczniu uczniowie klas II i III wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z języka angielskiego Olimpusek 2018. Ich starsze koleżanki i koledzy z klas IV-VII zmagali się z testami Olimpusa - sesja zimowa 2018. Wśród młodszych uczestników Łucja Pusz z kl. II otrzymała dyplom laureata 13 miejsca. Natomiast jej siostra Zofia Pusz z kl. IVb zajęła I miejsce zdobywając grawerowany dyplom laureata i piękną nagrodę książkową. Z kolei Roksana Wójcik z kl. IVb cieszy się dyplomem laureata 5 miejsca i nagrodą książkową. Również uczeń z klasy Va Dawid Mickiewicz otrzymał dyplom laureata 7 miejsca. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulują i życzą dalszych sukcesów: opiekun p. Irena Pencak, nauczyciele i pozostali uczniowie.

dzieciaki