Szkolny patriotyczny konkurs plastyczny

Dziś odbyło się uroczyste rozdanie nagród w szkolnym konkursie plastycznym, który towarzyszył uroczystościom związanym z Narodowym Czytaniem w naszej szkole. Uczniowie klas I - III spisali się na medal. Pierwsze miejsce zdobył Bartek Fenik. Było to dla niego podwójne święto, ponieważ dziś obchodził swoje urodziny. Gratulujemy i życzymy sukcesów. A oto pamiątkowe zdjęcie wszystkich zwycięzców.

Konkurs języka angielskiego Olimpus i Olimpusek 2018

W styczniu uczniowie klas II i III wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z języka angielskiego Olimpusek 2018. Ich starsze koleżanki i koledzy z klas IV-VII zmagali się z testami Olimpusa - sesja zimowa 2018. Wśród młodszych uczestników Łucja Pusz z kl. II otrzymała dyplom laureata 13 miejsca. Natomiast jej siostra Zofia Pusz z kl. IVb zajęła I miejsce zdobywając grawerowany dyplom laureata i piękną nagrodę książkową. Z kolei Roksana Wójcik z kl. IVb cieszy się dyplomem laureata 5 miejsca i nagrodą książkową. Również uczeń z klasy Va Dawid Mickiewicz otrzymał dyplom laureata 7 miejsca. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulują i życzą dalszych sukcesów: opiekun p. Irena Pencak, nauczyciele i pozostali uczniowie.

To prawdziwe zuchy

Na początku maja 2018 roku miłośnicy języka angielskiego z klasy II i III zmagali się pod opieką p. I. Pencak i p. A. Smotryckiej z rozwiązaniem testu Zuch całoroczny 2018r. Kilka dni temu dowiedzieli się, że Bartosz Fenik i Łucja Pusz z klasy II zdobyli dyplomy laureatów III miejsca i nagrody książkowe. Również dyplom laureata 9 miejsca otrzymał ich kolega Dawid Mirek. Ponadto Alan Wójcik też z klasy II uzyskał dyplom laureata 15 miejsca. Szczere gratulacje dla wszystkich zwycięzców i uczestników z życzeniami kolejnych sukcesów w przyszłości.

Kolejny sukces Kariny

Nasza uczennica Karina Bil-Bardzińska wraz z grupą Euforia z 5 batalionu strzelców podhalańskich w Przemyślu zdobyła Grand Prix na 20. Festiwalu Twórczości Dziecięcej Wojska Polskiego w Kołobrzegu.

II Konkurs piosenki dziecięcej – Kryształowy Bocian

W dniu 7 czerwca 2018 w MDK w Przemyślu odbył się II Konkurs piosenki dziecięcej – Kryształowy Bocian, w którym wzięło udział blisko 50 uczestników z przedszkoli i szkół podstawowych Przemyśla i okolic. W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła nasza uczennica – Karina Bil Bardzińska z klasy III a pod opieką pani Anety Karszyń.

dzieciaki