15 i 16 grudnia odbył się wspaniały Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wszyscy włożyli wiele pracy i serca w jego przygotowanie. Rodzice bardzo się zaangażowali, z czego ogromnie się cieszymy. Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w przeróżne świąteczne dekoracje, upominki, stroiki, wykonane przez dzieci, rodziców i nauczycieli. Były też różne pyszne domowe ciasta, babeczki i inne słodkości. Pomysły wykonanych ozdób bożonarodzeniowych przeszły nasze oczekiwania.  Wszystko było takie piękne, że aż szkoda było sprzedawać. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na cele statutowe szkoły. Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia kiermaszu.