Kadra pedagogiczna

Rok szkolny 2019/2020

  • mgr Kozłowski Maciej – Dyrektor Szkoły, historia
  • mgr inż. Stochmal Janina – Wicedyrektor Szkoły, matematyka
  • mgr Dembicka Elżbieta – wychowawca świetlicy
  • mgr Fijałka Renata –  język polski
  • mgr Gierczak Grzegorz – wychowanie fizyczne
  • mgr Gigoń Zdzisław – pedagog szkolny
  • mgr Goclon Artur – wychowanie fizyczne, korektywa
  • mgr Gołąbek Karolina – psycholog szkolny
  • mgr Grzegorzak Karolina – edukacja wczesnoszkolna, język angielski
  • mgr Hrymak Grzegorz – geografia
  • mgr Karszyń Aneta – edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki, logopeda
  • mgr Kozłowska Agata – Kierownik świetlicy, plastyka, technika, doradztwo zawodowe
  • mgr Kozłowska Jolanta – plastyka
  • mgr Kuźma Elżbieta – edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Lach Monika – bibliotekarz, język polski
  • mgr Łuniewska-Szydło Joanna – język polski
  • mgr Majder Krzysztof – religia
  • mgr Matuszewska Małgorzta – historia
  • mgr Mikrut Beata – edukacja wczesnoszkolna, informatyka, zajęcia rewalidacyjne
  • mgr Niejedli Władysława – wychowawca świetlicy
  • mgr Osieczko Oksana – religia
  • mgr Paszkiewicz Maria – wychowawca świetlicy, logopeda
  • mgr Pencak Irena – język angielski
  • mgr inż. Pęckowska Edyta – chemia, fizyka, wychowawca świetlicy
  • mgr Pietrusiak Elżbieta – przyroda, biologia, wdż
  • mgr Radochońska Anna – matematyka
  • mgr Reizer Zofia – matematyka
  • mgr Smotrycka Agnieszka – język angielski
  • mgr Smuczek Andrzej – muzyka
  • mgr Szkarpecka Sabina – matematyka, informatyka
  • mgr Wanat Marta – edukacja dla bezpieczeństwa
  • mgr Wilk Marcin – religia
  • mgr Zembrzuska Dorota – edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Nowak Lucyna – zajęcia rewalidacyjne
  • mgr Styranka-Koniuszy Monika – zajęcia rewalidacyjne
  • mgr  Paczewska Renata – zajęcia rewalidacyjne

Pracownicy administracji i obsługi

  • mgr Wojcieszko Barbara – sekretarz szkoły
  • mgr Kruszyńska Joanna – główna księgowa
  • mgr Jastrzębska-Katra Barbara – specjalista ds. kadr.-płac., starszy intendent
  • Choma Celina – obsługa
  • Łannik Bogusława – pomoc kucharza
  • Nycz Urszula – kucharz
  • Tymczyszyn Stanisław – woźny
  • Wanat Maria – obsługa
  • Farbaniec Barbara – obsługa