Jedynka wspiera WOŚP

Czas na rejestrację kont uczniów naszej szkoły. Załóż konto w aplikacji, wesprzyj WOŚP oraz graj o nagrody dla siebie.

7 grudnia Szkoła Podstawowa nr 1 im Henryka Sienkiewicza w Przemyślu zarejestrowała udział dla szkół i nauczycieli do największego, ogólnopolskiego, międzyszkolnego konkursu na kroki!

Konkurs rusza 24.01 i będzie trwał 2 tygodnie. Przeprowadzony będzie w całości w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids dostępnej w Google Play i App Store.

Fundacja Pho3nix sięga po najbardziej naturalną aktywność fizyczną. Każdy spacer, każdy krok przybliżają uczniów najaktywniejszych szkół do zdobycia indywidualnych nagród w konkursie.

Co więcej, każdy aktywny uczeń, w ramach konkursu szkolnego to 5 PLN od Fundacji Pho3nix na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Kolejny krok to zaangażowanie jak największej liczby dzieci, które od 24.01 do 6.02 będą rywalizowały o sportowe nagrody dla siebie, a równolegle połączą siły w szczytnym celu! Razem idźmy po 1 000 000 PLN dla WOŚP!

Regulamin konkursu i akcji charytatywnej dostępny pod adresem:  https://pho3nix-kids.com/polska/regulaminy/