21 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza odbyły się Jasełka. Uczniowie klasy 4a pod kierunkiem pani Anety Karszyń przeprowadzili widzów przez historię świata – od jego początków, powstania pierwszych ludzi, przez zwiastowanie i narodzenie Jezusa. Jasełka muzyczne były dynamiczne, pełne radości, śpiewu i tańca. Występ uświetniły muzycznie uczennice klasy 6b i 8a. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Paweł Kaniecki – Radny Rady Miejskiej w Przemyślu. Po przedstawieniu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Zbuduj inaczej”. Sponsorami nagród było Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza w Przemyślu oraz kawiarnia „Kawa i zabawa” w Przemyślu. Wszystkie klasy dzięki pomocy księży otrzymały opłatki przeznaczone na wigilie klasowe.