UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W PRZEMYŚLU KORZYSTALI Z ATRAKCJI HOTELU ARŁAMÓW

arlamow13 listopada 2014 r. uczniowie klasy I a i I b oraz laureaci Międzyświetlicowego i Międzyszkolnego konkursu przyrodniczego „Przyroda i my" wraz z opiekunami wzięli udział w wyjeździe integracyjnym do Hotelu Arłamów.

Na miejscu przywitała nas Pani Barbara Antochów i pokazała luksusowy obiekt o charakterze wypoczynkowo – konferencyjno - sportowym. Następnie podzieleni na dwie grupy korzystaliśmy z przygotowanych atrakcji.
Pierwsza grupa udała się do sali zabaw, a druga na kryty basen. W sali zabaw wszyscy bawili się wspaniale korzystając z licznych atrakcji tj. basen z tysiącem kulek – który już na samym początku wzbudził najwięcej emocji, dzieci korzystały również z najnowszych gier dydaktycznych. Zabawie i śmiechom nie było końca.

Czytaj więcej...

Urodziny Kubusia Puchatka

23 Października obchodziliśmy w świetlicy szkolnej urodziny jednego z najbardziej ulubionych bohaterów dziecięcych bajek – Kubusia Puchatka. Tego dnia czytaliśmy fragmenty książki o Kubusiu Puchatku, słuchaliśmy piosenek o naszym bohaterze i jego przyjaciołach. Oczywiście jak to na przyjęciu urodzinowym nie zabrakło zabaw z kolorowymi balonami. Urządziliśmy konkurs na najpiękniejszy portret naszego misia, prace można oglądać na gazetce ściennej. Wyróżnieni uczniowie otrzymali drobne upominki.

GALERIA

 

Zbieramy gry planszowe, klocki itp...

Jeżeli macie w domu gry planszowe, puzzle, karty lub klocki z których już nie korzystacie - przynieście do świetlicy - sprawicie radość dzieciom, które będą mogły ich używać.

swietlica-ogloszenie