Lekcja medialna w kl. 3a

W czasie lekcji czytelniczej uczniowie klasy III A zapoznali się z fragmentami nowej lektury „Pamiętnik Czarnego Noska” Porazińskiej. Dowiedzieli się na czym polega praca w redakcji i za przykładem głównego bohatera powieści wcielili się w pracowników pisma: „Nasza Szkoła” oraz „Jesień. Pismo przyrodnicze.” Pod dowództwem naczelnej redaktorki Mai Feduniewicz dzielnie pracowały oba zespoły dziennikarzy, fotografów, składaczy, edytorów i korektorów. Powstawały ciekawe materiały i ilustracje. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. 
 

Wycieczka integracyjna do Arłamowa

3 października 2017 roku odbył się integracyjny wyjazd uczniów klas pierwszych do Arłamowa. Pod opieką wychowawczyń: Doroty Zembrzuskiej, Marii Paszkiewicz i Anety Gierczak uczniowie wspaniale bawili się na terenie luksusowego Hotelu Arłamów. Mieliśmy okazję skorzystać z niezwykle atrakcyjnego i bogatego zaplecza sportowo- rekreacyjnego m.in.: basenu, sali zabaw i hali sportowej. Każde dziecko mogło przeżyć niesamowitą przygodę wspinając się „ pod chmury” na sztucznej ścianie wspinaczkowej pod opieką instruktora. Zresztą zobaczcie sami….. Dziękujemy Rodzicom Jagody za pomoc w organizacji wyjazdu oraz przepyszne kiełbaski i deser.

Święto Jednostki Wojskowej w Przemyślu

13 października 2017 roku z okazji uroczystych obchodów Święta Jednostki Wojskowej 3928 w Przemyślu uczniowie klasy I b uczestniczyli w dniach otwartych koszar. Na terenie jednostki żołnierze zaprezentowali nam m.in. sprzęt oraz uzbrojenie wojskowe. Można było zwiedzić salę tradycji, skosztować wojskowej grochówki oraz znaleźć atrakcję dla siebie w formie zabawy.

Majsterkowo – udział w programie edukacyjnym.

16 października 2017 roku uczniowie klasy 1 b z p. Marią Paszkiewicz wzięli udział w warsztatach edukacyjnych „Majsterkowo” prowadzonych przez p. Małgorzatę Mocio na terenie Castoramy w Przemyślu. Uczniowie rozwijali swoje zdolności manualne budując samodzielnie drewniany pociąg. Dziękujemy Dyrekcji sklepu Castorama w Przemyślu za wspaniałą zabawę i moc atrakcji.

Uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych

Pan dyrektor Maciej Kozłowski dotykając ramion dzieci „ dużym ołówkiem”, z dumą przyjmował je do grona uczniów naszej szkoły.Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom od swoich wychowawczyń: p. Doroty Zembrzuskiej i p. Marii Paszkiewicz. Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce.Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością. Powodzenia!

dzieciaki