9 stycznia 2020r. uczniowie klas IV-VIII naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej języka angielskiego Olimpus - sesja zimowa 2020..W tegorocznej edycji I miejsce zajął uczeń klasy IVa Bartosz Fenik zdobywając grawerowany dyplom laureata i nagrodę książkową.Również nagrodę książkową i tytuł laureata 5 miejsca otrzymał uczeń kl. VIIa Wiktor Hrymak.Ponadto dyplomy laureatów 7 miejsca zdobyli Julia Smotrycka z kl. VIIIa i Igor Żurawski z klasy VIb.Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom wymienionego konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dobrych sukcesów.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re