Po ciężkiej pracy w I semestrze  uczniowie SP 1 niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole we wtorek –7 lutego.
Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń.
W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów... Były wróżki, księżniczki,  lwy,  motyle, biedronki i różne inne stwory.
 Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie. Były korowody, kółeczka i tańce w parach.
Tegoroczna zabawa karnawałowa w SP 1 należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki.

dzieciaki