Dnia 20 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe. Zostały przygotowane przez uczniów klas piewszych pod opieką p. Elżbiety Janiuś i ks. Marcina Wilka.
Na wstępie został odczytany fragment Pisma Świętego, ksiądz poświęcił opłatki, a dyrektor szkoły pan Maciej Kozłowski złożył wszystkim życzenia świąteczno-noworoczne.
Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wcielili się w role Maryi, Trzech Króli, pastuszków, gwiazdek i zwierzątek, którzy przybywają złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w stajence. Na zakończenie cała widownia włączyła się we wspólne kolędowanie, dzięki czemu dało się poczuć ciepłą, świateczną atmosferę.

baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..