W dniu 17.10.19uczniowie klasy VI a wzięli udział w zajęciach organizowanych w ramach projektu Szkoła Przedsiębiorczości. Najpierw odbył się pokaz multimedialny pt. "Historia Pieniądza", następnie zaprosiliśmy młodszych kolegów do konkursu: Pieniądze Śródziemia. Dzieci zostały losowo podzielone na trzy grupy: a) Drużynę Elfów, b) Drużynę Krasnoludów, c) Drużynę Hobbitów. Każdy zespół miał za zadanie przygotować projekt pieniędzy mieszkańców  Śródziemia. Drużyny miały świetne i oryginalne pomysły. Jako starsza klasa pomagaliśmy im w wykonaniu zadań. Pod koniec lekcji zebraliśmy wszystkie prace drużyn oraz ogłosiliśmy, że konkurs zostanie rozstrzygnięty 18.10 .19.
Pierwsze miejsce zajęła Drużyna Hobbitów , drugie Drużyna Elfów, trzecie Drużyna Krasnoludów. Uczniowie z kl. VI a byli zadowoleni, że mieli możliwość uczestniczenia w tych zajęciach.