W dniu 15.11.2019r. w hali sportowej w Przemyślu rozegrany został finał mistrzostw powiatu przemyskiego w unihokeju dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Nasze dziewczęta wystąpiły w składzie: Alicja Rojek, Paulina Panek, Maja Pierożek, Wiktoria Chęć, Martyna Małek, Amelia Małek, Natalia Buk, Roksana Wójcik, Amelia Muszyńska i Maja Muszyńska. Opiekunem grupy był p. Artur Goclon. W meczu półfinałowym pokonały SP14 4-0, a w finale SP4 2-0, uzyskując awans do dalszych etapów gier. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re