Z okazji Święta Biblioteki Szkolnej odbyło się przedstawienie "Król Maciuś Pierwszy" na podstawie powieści Janusza Korczaka. Zostały wręczone również nagrody w konkursach: czytelniczym i z okazji tygodnia świadomości dysleksji. Za plakat reklamujący książkę nagrody zdobyli: grad prix Zuzanna Pawliszcze, miejsce I: Paulina Wajda, Magdalena Babiak i Dominika Babiak, miejsce II: Hanna Gaweł, Maciej Chrobak, Maja Orłów, Wiktoria Świetliczka.
Nagrody za plastyczne ujęcie Metod Zapamiętywania otrzymali: Kamila Niemiec i Jakub Kuc.

 

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re