W dniach 30.09.20190-1.10.2049 odbyła się szkolna wycieczka do Motycza Leśnego do Centrum Dobrego Wychowania w ramach projektu Szkoła Przedsiębiorczości. Wycieczka była nagrodą dla 46 uczniów z klas: 8a, 8b, 7a, 6a, 6b. Opiekunami wycieczki byli: Monika Lach, Joanna Łuniewska - Szydło, Elżbieta Janiuś, Artur Goclon. Uczniowie pracowali nad zadaniami z zakresu przedsiębiorczości. Teraz przeprowadzą w szkole dla młodszych koleżanek i kolegów ciekawe inicjatywy z tego zakresu wiedzy.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re