W czasie eventu Sanowa Fest organizowanego przez Galerię Sanowa w Przemyślu, w dniu 14.09.2019r. odbył się min. program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły.
Reprezentowali nas:
Maria  Kędzierska zatańczyła do piosenki „Allornothing”
Michał Kędzierski z partnerką zatańczyli „Chacha”
Dziewczynki z klasy II b zaśpiewały piosenkę „Wesoła rodzinka” i zatańczyły do piosenki  „Czekolada”
Monika Sura recytowała wiersze „Skarżypyta” i „Samochwała”
Karina Bil-Bardzińska zaśpiewała piosenki „Laleczka” i „Mała śpiąca królewna”
Paulina Wajda zaśpiewała piosenkę „Fantazja”
Magdalena i Dominika Babiak  zaśpiewały piosenkę „W magicznym domku”
Marta Kość i Kamila Niemiec zaśpiewały piosenkę „Wszystkie dzieci nasze są”
Martyna Pawłowska wyrecytowała wiersz „Kwoka” i zaśpiewała piosenkę  „Kołysanka dla misia”
Anna Haszczynzagrała na gitarze i zaśpiewała piosenki „Someone likeyou” i „Biegnij przed siebie”
Wszystkim serdecznie dziękujemy.