W dniu 1.06.2019 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza wzięła udział w Dniu Dziecka zorganizowanym przy dolnej stacji wyciągu przez  Stowarzyszenie Zmieniamy Przemyśl. Dzięki uprzejmości organizatorów mieliśmy możliwość zaprezentowania naszych zdolnych wokalistek i tancerzy. Godnie reprezentowali naszą szkołę:  tancerka Marysia Kędzierska z klasy IIb,  wokalistki: Karina Bil-Bardzińska, Dominika i Magdalena Babiak, Paulina Wajda z klasy IVa, Anna Haszczyn z chórem: Aneta Norek , Joanna Walczyszewska, Joanna Marczak z klasy VIa, Marta Kość z klasy VIIa, najmłodsi uczniowie klas I i II ze świetlicy szkolnej z układem tanecznym. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe od organizatorów imprezy.

 

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re