W styczniu 2019r. chętni uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Olimpus 2019 - sesja zimowa. Jego zwycięzcą został uczeń klasy Vb Igor Żurawski zdobywając grawerowany dyplom i nagrodę książkową. Również Dawid Mickiewicz z kl. VIa zajął III miejsc, za które otrzymał dyplom laureata i nagrodę książkową. Ponadto dyplom laureata 7 miejsca otrzymali Wiktor Hrymak z kl. VIa, Julia Smotrycka z klasy VIIa i Artur Dobosz z klasy VIIIa. Dyplomem laureata 10 miejsca cieszy się też uczeń klasy VIIIb Dawid Dobosz.
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulują: opiekun p. Irena Pencak, nauczyciele i uczniowie.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re