Jak co roku wolontariusze z naszej szkoły kwestowali na przemyskim rynku na rzecz hospicjum. Wydarzenie to poprzedziło wykonywanie żonkili z bibuły. Z koszami pełnymi kwiatów uczniowie brali udział we mszy, przemarszu ulicami miasta oraz ulicznej kweście. Razem z nami byli też rodzice, pan dyrektor Maciej Kozłowski oraz opiekunki samorządu pani Agata Kozłowska i Monika Lach. Przed budynkiem Urzędu Miejskiego zostały zaprezetowane prace plastyczne klasy pierwszej wykonane pod kierunkiem pani Elżbiety Dembickiej i Karoliny Grzegorzak. Wszystkim serdecznie dziękujemy za dar serca.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re