W dniu 26 marca  2019 roku w Szkole Podstawowej nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego w Przemyślu odbył się XII Międzyszkolny Konkurs „Czy wiesz co jesz?”, zorganizowany  w ramach realizacji projektu „Trzymaj formę”.
Projekt ten, realizowany również w naszej szkole ma popularyzować wśród uczniów wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia, kształtować prozdrowotne nawyki wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin przez promować aktywny styl życia i zbilansowaną dietę.
Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Przemyśla oraz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przemyślu. W konkursie uczestniczyły drużyny 10 przemyskich szkół.
Uczennice naszej szkoły : Natalia Celarek, Kamila Niemiec i Julia Smotrycka zajęły 4 miejsce. Od miejsca na podium dzielił ich tylko 1 pkt.     Serdecznie gratulujemy!
Uczennice do konkursu przygotowała pani Elżbiety Pietrusiak

baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+