W dn. 07.03.2019 r. czterdziestu pięciu uczniów kl. IV a, b i c pojechało do Rzeszowa pod opieką P. Anny Radochońskiej, P. Agnieszki Mühln i P. Sabiny Szkarpeckiej. Podróż autokarem minęła szybko dzięki rozmowom, grom i wspólnemu śpiewaniu piosenek. Głównym celem podróży była wizyta we FlyParku. Po krótkiej rozgrzewce i instruktażu instruktora uczniowie rozpoczęli dwugodzinną zabawę. Skakali na trampolinach, wspinali się, zwisali, huśtali się, ,,nurkowali” w basenach z gąbką, zjeżdżali na ślizgawkach, robili gwiazdy, salta i fikołki, grali w gigantyczną piłkę i wpadali w gumowe sieci. To był wyczerpujący sprawdzian kondycji i umiejętności uczestników. Po takim wysiłku i fantastycznej zabawie odwiedzili Galerię Rzeszów, by odpocząć, posilić się w McDonald’s lub w KFC i kupić upominki dla najbliższych. Wycieczka pozytywnie wpłynęła na relacje i integrację grupy. To był niesamowity wyjazd!