W terminie od 11.02.2019r. do 15.02.2019r. zorganizowano w naszej szkole zimowisko. W zimowisku wzięli  udział uczniowie naszej szkoły. Opiekę sprawowało 15 wychowawców:
p. KarolinaGrzegorzak, p.BeataMikrut, p.AgataKozłowska, p.ElżbietaKuźma, p.Dorota Zembrzuska, p.Joanna Łuniewska Szydło, p.IrenaPencak, p.Izabella Lach-Grądecka , p.Marzena Siekaniec, p.ArturGoclon, p.ElżbietaDembicka, p.AnnaRadachońska, p.RenataGodos, p.Władysława Niejedli, p.Grażyna Potocka, oraz nad całością czuwał Pan dyrektor Maciej Kozłowski. Podczas zajęć na zimowisku zrealizowano między innymi wyjście do kina na film pt,,Lego Przygoda 2”, gdzie jak zawsze wszyscy spędzili czas  w atrakcyjny sposób . Byliśmy również w,, Zapiecku” na warsztatach oraz na zajęciach komputerowych w Przemyskiej Bibliotece Publicznej. We wtorek grupa tetralna Wena przedstawiła warsztaty tetralne dla naszych dzieci. W środę dzieci miały okazję uczestniczyć w bardzo ciekawych warsztatach muzealnych. Czwartek  to super zabawa na lodowisku, połączona z różnymi konkursami i grami na lodzie. Ostatni dzień zimowiska to zajęcia w  BWA zorganizowane dzięki pomocy pana artysty plastyka Andrzeja Cieszyńskiego, za co mu bardzo dziękujemy. Dzięki dużej kreatywności wychowawców uczestnicy korzystali z urozmaiconej oferty zajęć ruchowych.  Oprócz wyżej wymienionych atrakcji ważnym elementem zajęć stała się promocja zdrowia.  Zaproszeni goście - pracownicy Sanepidu oraz strażnik miejski przeprowadzili pogadankę dla uczestników zimowiska na temat  zdrowego stylu życia oraz unikania zachowań ryzykownych. Kolejni goście- policjanci z Komendy Miejskiej Policji  omówili podczas spotkania zasady bezpiecznego zachowania na drogach, prowadzenia gier i zabaw zimowych ze szczególnym naciskiem na zakaz zabaw na zamarzniętych zbiornikach wodnych i w bezpośrednim sąsiedztwie dróg. Straż pożarna pokazywała ćwiczenia na fantomach.  Jak zawsze doskonale sprawdziły się panie przygotowujące wyżywienie dla wszystkich. Radosna atmosfera i pozytywne komentarze rodziców i dzieci są dowodem na udane  zimowisko.  

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re