W sobotę, 9 lutego zapraszamy do Galeria Sanowa Przemyśl na VII Festiwal Bajki, organizowany wspólnie z Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu. W tym dniu przygotowaliśmy mnóstwo zabawy i atrakcji dla dzieci! Malowanie buziek, gry i zabawy dla najmłodszych, strefa sportowa, warsztaty gier planszowych oraz konkursy z upominkami dla dzieci i dorosłych :-)
Będzie także można także obejrzeć wystawę pokonkursową - w tym roku tematem przewodnim były bajki :)

Program w godz. 12.00-16.30
12:00 startujemy z zabawą dla dzieciaków
13:00 uroczyste otwarcie wystawy
13:30 występy taneczno – wokalne
13:45 przedstawienie „U króla Baja”
14:15 zgadywanki, gry i zabawy z publicznością
14:40 występy taneczno – wokalne
14:50 marsz Radeckiego
15:00 zgadywanki , gry i zabawy z publicznością
15:20 grupa WENA – warsztat teatralny
16:30 zakończenie imprezy

Serdecznie zapraszamy!

baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re