Dnia 8.11.2018 r. odbyła się III Konferencja Prawa i Obowiązki Dziecka przygotowana przez panią Agatę Kozłowską i panią Monikę Lach.
Na wstępie pan dyrektor Maciej Kozłowski przywitał przybyłych gości: pana Adama Wąsowicza reprezentującego biuro poselskie pana Wojciecha Bakuna, pana Tomasza Leszczyńskiego, pana Krzysztofa Butrę, panią radną Małgorzatę Gazdowicz, pedagogów i psychologów ze szkół miasta Przemyśla, przedstawicieli instytucji zajmującymi się sprawami nieletnich oraz całą szkolną społeczność.
Część artystyczną przygotowali uczniowie z klas IV pod opieką pani Joanny Łuniewskiej Szydło oraz pani Ewy Darasz. Występ uzupełniły utwory muzyczne wykonywane przez Annę Haszczyn oraz Karinę Bil - Bardzińską przygotowane przez panią Anetę Karszyń.
Kolejną część stanowiły wystąpienia przedstawicieli placówek: kuratora sądowego pana Patrycjusza Nowakowskiego, panią terapeutę z MOZU Małgorzatę Mróz, panią Agnieszkę Biedroń z Biblioteki Pedagogicznej oraz panią Marię Żemełko - poetkę.
Po zakończonych wystąpieniach odbyła się dyskusja nad sprawami związanymi z tematem konferencji.
Patronat medialny objęło Radio Fara.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re