W dniu 20.11.2018r. uczniowie klas VII naszej szkoły więli udział w IV edycji konkursu ogólnopolskiego z chemii, organizowanego przez firmę edukacyjną OLIMP SCHOOL.
W konkursie wzięli udział uczniowe: Bulanda Szymon, Celarek Natalia, Niemiec Kamila, Smotrycka Julia, Paradowska Dagmara i Pawliszcze Sara.
Główne cele konkursu: popularyzowanie chemii jako nauki przyrodniczej wśród uczniów szkoły podstawowej, rozwijanie u uczniów umiejętności wykorzystywania posiadanych wiadomości podczas rozwiązywania zadań chemicznych, wdrażanie uczniów do samodzielnej pracy nad rozszerzaniem wiadomości zdobytych na lekcjach chemii.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 25.01.2019r.
Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia a chętnych zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!
Szkolny Koordynator Konkursu
Edyta Pęckowska