II-miejsce-sp1

Reprezentacja nauczycieli i przyjaciół naszej szkoły zdobyła II miejsce w IV Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wiosny, który odbył się w ubiegłą sobotę. Nasza drużyna gładko przeszła przez mecze grupowe i w półfinale pokonała drużynę Centrum Edukacji i Terapii w Przemyślu. W finale przegrała z drużyną UKS 15 Przemyśl w tie-breaku różnicą dwóch punktów. MVP turnieju został zawodnik naszej drużyny - Mateusz Czyszkiewicz.
Organizatorem turnieju była Straż Miejska w Przemyślu. W turnieju brało udział osiem drużyn:

SP1 Przemyśl
UKS 15 Przemyśl
Centrum Edukacji i Terapii w Przemyślu
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu
Komenda Miejska Policji w Przemyślu
Straż Miejska w Przemyślu
Straż Ochrony Kolei w Przemyślu
Urząd Celny w Przemyślu

Drużyna w składzie: 
nauczyciele SP1 - Maciej Kozłowski, Andrzej Makara, Grzegorz Gierczak, Marcin Kozłowski 
oraz przyjaciele szkoły: Mariusz Gajewski, Stanisław Sitnik i Mateusz Czyszkiewicz.

GRATULUJEMY!