Zaproszenie

Dyrektor Centrum Kulturalnego w Przemyślu zaprasza na: Spotkanie z malarstwem, rysunkiem i poezją „Między słowem a obrazem …”

Alicji Surowieckiej Lach 8 marca 2018 r. , godz. 17:00, Galeria 12, ul. Konarskiego 9, Przemyśl. Wstęp wolny

Przemyskie pola nadziei

17 kwietnia 2016 r w Przemyślu odbędzie się akcja "Przemyskie pola nadziei" mająca na celu zebranie środków finansowych na utworzenie Przemyskiego Hospicjum. Uczniowie ze szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu wykonali na ten cel żonkile z bibuły i krepiny. Kwiaty będą ofiarowywane darczyńcom, którzy wesprą akcję i do puszek wolontariuszy wrzucą darowiznę. Uczniowie jedynki będą kwestować na przemyskim Rynku w godzinach od 9.00 do 11.00. Szczegółowy program dnia znajduje się na plakatach. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.