Gra terenowa uczniów klasy 6c

21.05.2021 r. uczniowie klasy 6c z wychowawcą P. Sabiną Szkarpecką wzięli udział w grze terenowej przygotowanej przez P. Grzegorza Hrymaka. Podczas kilkugodzinnej zabawy m. in. wyszukiwali obiekty w parku z użyciem GPS, rozwiązywali łamigłówki i zbierali informacje potrzebne do odnalezienia ukrytego skarbu. Takie zajęcia w terenie korzystnie wpłynęły na integrację uczniów, poprawiły komunikację, mobilizowały i do rywalizacji i do współpracy, co jest szczególnie ważne po długiej rozłące uczniów wywołanej przez pandemię. Gra terenowa pokazała uczestnikom nieznane dotąd zakamarki parku i była dla niektórych testem sprawności fizycznej. Dzięki wzajemnej pomocy i współpracy udało się odnaleźć ukryty skarb… To była świetna zabawa!