Drugiego dnia naszej przygody w Warszawie już i godzinie 10.00 byliśmy w Muzeum Neonów, gdzie poznaliśmy historię i metody produkcji reklam świetlnych. Następnie udaliśmy się na lekcję muzealną na Zamku Królewskim w Warszawie- Rezydencji Królów Rzeczypospolitej. Obejrzeliśmy dzieła sztuki, wnętrza z salą tronową na czele, była to niezapomniana lekcja historii i patriotyzmu. Kolejną ciekawą atrakcją było Muzeum Sportu i Turystyki, gdzie poznaliśmy historię igrzysk olimpijskich i sylwetki najsłynniejszych polskich sportowców. Dotknęliśmy bolidu Roberta Kubicy, stanęliśmy na podium olimpijskim. Wieczór obfitował w niesamowitą wyprawę do Wilanowa, gdzie bajkowa sceneria w Królewskim Ogrodzie Świateł wywarła na wszystkich niesamowite wrażenie. Mapping, czyli pokaz światła i dźwięku był ukoronowaniem niezwykłego dnia w stolicy.