Fundacja Wymiany Kulturowej toTu toTam.

Cieszą nas dobre rzeczy dlatego przygotowaliśmy dla Was i Waszych Dzieci dobry program zarówno na Brave Kids Together Autumn jak i na zakończenie naszego projektu PO WER Linguistic Competences for NGO Staff oraz na Dni Erasmus+. Zapraszamy na otwarte wykłady! Dokładne miejsca i terminy znajdują się na poniższym plakacie. Wydarzenia zostały dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Przemyśl, programu PO WER, projektu CULPEER4change oraz DEAR – programu Komisji Europejskiej. Podziękowania lokalnie składamy na ręce Pana Mariusza Bodziocha z firmy INFORES. Wspaniale jest wiedzieć, że Urząd Miasta, a także instytucje i firmy z Przemyśla doceniają naszą pracę i dbają o ofertę kulturalną dla dzieci i dorosłych! Dziękujemy również Przemyska Biblioteka Publiczna, Narodnyj Dim – Dom Ukraiński oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, a także SOSW NR 2 w Przemyślu i Szkole Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu.
Projekt posiada patronat Radio ESKA (dziękujemy Anna Cichy za promocję) oraz Przemyskiej Radzie Kobiet