W dniu 10.02.2017r. odbyła się IX EDYCJA Otwartych Mistrzostw o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu w łyżwiarstwie szybkim. Zawody odbywały się pod patronatem Marszałka Sejmu RP Marka Kuchcińskiego i Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy. Organizatorem zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego Artur Goclon. 
Łącznie we wszystkich kategoriach wiekowych wystartowało 138 uczniów z przemyskich szkół podstawowych: SP 4, SP 6 , SP 11 , SP 16 oraz naszej „Jedynki". 
Okazałe puchary, medale oraz bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowali: Marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński, wiceprzewodniczący Rady Miasta Robert Bal, radny Rady Miasta Maciej Kamiński, sklep sportowy „Tramp”, zakład fotograficzny Foto-Studio Jacek Choma, sklep komputerowy „Komputronik” oraz NZOZ  „Paramedyk”  w Przemyślu. 
Chcielibyśmy złożyć wielkie podziękowania dla naszych sponsorów, uczestników, opiekunów drużyn, rodziców a także absolwentów „Jedynki”.
Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do dyrektora POSiR w Przemyślu p. Marka Osiadacza za udostępnienie lodowiska na czas zawodów oraz pomoc techniczną w przeprowadzeniu zawodów.
Wszystkich zapraszamy za rok na jubileuszowe  X Otwarte Mistrzostwa o Puchar Dyrektora Szkoły  Podstawowej Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu w łyżwiarstwie szybkim.

WYNIKI

UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z PRZEMYŚLA

UZYSKANE PODCZAS

IX OTWARTYCH MISTRZOSTW O PUCHAR DYREKTORA

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA

W PRZEMYŚLU W ŁYŻWIARSTWIE SZYBKIM

POD PATRONATEM
MARSZAŁKA SEJMU RP MARKA KUCHCIŃSKIEGO

I PREZYDENTA MIASTA PRZEMYŚLA ROBERTA CHOMY

 

Data: 10.02.2017 r.

Miejsce: sztuczne lodowisko POSiR

ZAWODNICY W KATEGORII

 

ZAWODNICY W KATEGORII

Dziewczęta  kl I – II

Czas [s]

Chłopcy kl I – II

Czas [s]

1 miejsce – Jagoda Sołdan SP-11

29,79

1 miejsce – Kacper Kumięga SP-1

27,45

2 miejsce – Alicja Rojek SP-1

30,34

2 miejsce – Karol Bogdański SP-11

30,47

3 miejsce – Nikola Kowieczko SP-6

31,46

3 miejsce – Jakub Gradowski SP-6

32,21

 

 

 

Dziewczęta kl  III – IV

Czas [s]

 

Chłopcy kl III - IV

Czas [s]

1 miejsce -  Joanna Walczyszewska SP-1

23,39

1 miejsce Gracjan Szegda  SP-1

24,00

2 miejsce –Karolina Zając SP-11

26,05

2 miejsce  Jakub Stawarz   SP-1

24,85

3 miejsce – Aleksandra Urbańska SP-4

25,43

3 miejsce Szymon DziedzickaSP-4

25,43

 

 

 

Dziewczęta kl V – VI

Czas [s]

 

Chłopcy kl V – VI

Czas [s]

1 miejsce Sandra Szybiak SP-1

35,18

1 miejsce Jacek Chrzan  SP-6

35,18

2 miejsce Oliwia Górska SP-1

46,93

2 miejsce Krzysztof Kołcz SP-6

43,88

3 miejsce Klaudia Podmokły SP-11

47,19

3 miejsce Mateusz Cygan SP-4

44,24

 

W zawodach ogółem startowało 138 zawodników.