lyzwy-2016-2

29.01.2016 r. odbyła się już ósma edycja zawodów łyżwiarskich o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza w Przemyślu przygotowana przez nauczycieli w-f Andrzeja Makarę oraz Artura Goclona. Łącznie we wszystkich kategoriach wiekowych wystartowało 102 uczniów z przemyskich szkół podstawowych: SP 4, SP 6, SP 11 oraz naszej "Jedynki". Puchary oraz bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowali: Marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński, Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma, Straż Miejska w Przemyślu, sklep KOMPUTRONIK oraz Foto Studio Jacek Choma. Wśród wszystkich startujących zawodników rozlosowano atrakcyjne gadżety komputerowe, oraz super nagrodę czyli tablet ufundowany przez KOMPUTRONIK w Przemyślu.

Zawody zabezpieczali pracownicy Straży miejskiej oraz NZOZ "Paramedyk".

Wielkie podziękowania dla naszych sponsorów, uczestników, opiekunów drużyn, rodziców, absolwentów szkoły, pracowników lodowiska oraz wszystkich osób, które były zaangażowane w pomoc przy organizacji zawodów!

WYNIKI miejsca I-III

POZOSTAŁE MIEJSCA

 

ZAPRASZAMY ZA ROK!

{oziogallery 1561}